Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia
Produkt je vyradený!
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

iusr
 

NanoBracket pre NBE-M5-16

NanoBracket pre NBE-M5-16

 
Vaša cena bez DPH 7.47 EUR  (224.94 SKK)
 
Vaša cena s DPH 9.03 EUR  (272.10 SKK)

NanoBracket pre NBE-M5-16 je praktický držiak špeciálne vyvinutý pre zariadenia Nanobeam zo ziskom 16 dB od Ubiquiti. Držiak NanoBracket  pre NBE-M5-16 umožňuje inštaláciu na stenu alebo na stožiar s priemerom 5 až 7 cm.
Pomocou držiaka je možné nastaviť NBE-M5-16 ktorýmkoľvek smerom v rozsahu 70°. Voľnosť pohybu je zabezpečená použitím guľového čapu. Držiak NanoBracket je vyrobený z kvalitného tvrdeného UV žiareniu odolného plastu. Držiak je farebne zladený so zariadeniami NanoBeam, vďaka čomu zariadenie a držiak pôsobia kompaktne a jednoliato.
Inštalácia držiaka NanoBracket je jednoduchá a rýchla, konštrukcia držiaka zabezpečí maximálnu bezpečnosť zariadenia. Zariadenie je po montáži kompaktné a stabilné. To všetko robí z držiaka NanoBracket pre NBE-M5-16 optimálne riešenie pre prevádzkovateľov WISP, ktorí používajú zariadenia rady NanoBeam so ziskom 16 dB.
3-osový pozičný systém s využitím guľového čapu
NanoBracket pre NBE-M5-16 umožňuje zmenu náklonu zariadenia vo všetkých 3 osiach v rozsahu 70°. Využitím 3-osového pozičného systému naplno využijete efektívny prenos dát pri MiMo dualpolarizačných bezdrôtových spojoch. Možnosť náklonu zariadení bez vplyvu na polarizáciu zariadenia je spoločná vlastnosť všetkých produktov RF Elements rady NanoBracket. 


Univerzálnosť využitia, jednoduchá inštalácia
NanoBracket pre NBE-M5-16 umožňuje inštaláciu na stenu alebo stožiar s priemerom 5 až 7 cm.
Inštalácia držiaka a NanoBeam je jednoduchá. Najprv namontujete držiak na stožiar alebo na stenu. Následne pripevníte NanoBeam ku držiaku, nastavíte si vhodnú pozíciu zariadenia a už len dotiahnete skrutku tak aby ostala zachovaná vami nastavená pozícia.
Jednoduchosť inštalácie je neprekonateľná - po vyskúšaní skonštatujete, že nič jednoduchšie a ľahšie ste ešte nemontovali.Dlhodobá výdrž
NanoBracket pre NanoBeam so ziskom 16 dB je nezmar. Môžete ho namontovať a následne na neho zabudnúť. Zárukou dlhodobej výdrže držiaka je materiál z ktorého je vyrobený:  kvalitný UV rezistentný ABS plast. Skrutky určené na montáž na stenu, ktoré nájdete v balení sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Obsah baleniaPozrite si video
Parametre
Max.priemer stožiara: 7 cm
Hmotnosť: 100 g
Materiál: ABS plast
Dĺžka ramena: 10 cm
Spôsob uchytenia: stožiar
Možnosť nastavenia: áno
Súvisiace dokumenty
Datasheet:  Datasheet-NanoBracket-NBE-M5-16.pdf
Užívateľská príručka:  Installation-Guide-NanoBracket-for-NBE-M5-16.pdf
Stránky o produkte:http://www.rfelements.com/products/brackets/nanobracket-for-nbe-m5-16/overview/
Fotogaléria
       

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz