Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia
Produkt je vyradený!
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

iusr
 

NanoBracket pre NanoStation Loco M

NanoBracket pre NanoStation Loco M

 
Vaša cena bez DPH 6.22 EUR  (187.44 SKK)
 
Vaša cena s DPH 7.54 EUR  (227.09 SKK)

NanoBracket pre NanoStation M Loco je štvrtá generácia praktického držiaka špeciálne vyvinutého pre NanoStation Loco M od Ubiquiti. Držiak NanoBracket pre NSM Loco umožňuje inštaláciu na stenu alebo na stožiar s priemerom 4 až 6 cm.
Pomocou NanoBracket pre NSM Loco je možné nastaviť NS M Loco ktorýmkoľvek smerom v rozsahu 70°. Voľnosť pohybu je zabezpečená použitím guľového čapu.
NanoBracket pre NSM Loco je celý vyrobený z kvalitného UV odolného ABS plastu, farebne je zladený so zariadeniami NanoStation Loco M, vďaka čomu CPE a držiak pôsobia kompaktne a jednoliato.
Inštalácia držiaka je jednoduchá a rýchla, konštrukcia držiaka zabezpečí maximálnu bezpečnosť zariadenia. Zariadenie je po montáži kompaktné a stabilné. To všetko robí z držiaka NanoBracket pre NSM Loco optimálne riešenie pre prevádzkovateľov WISP, ktorí používajú zariadenia NanoStation Loco M.
Vylepšenie výkonu pri spojení
NanoBracket pre NanoStation Loco M umožňuje zmenu náklonu zariadenia vo všetkých 3 osiach v rozsahu až 70°. Využitím 3-osového pozičného systému naplno využijete efektívny 
prenos dát pri MiMo dualpolarizačných bezdrôtových spojoch. Možnosť náklonu zariadení bez vplyvu na polarizáciu zariadenia je spoločná vlastnosť všetkých produktov RF Elements radu NanoBracket.


Jednoduchá inštalácia
NanoBracket pre NanoStation Loco M umožňuje inštaláciu na stenu alebo stožiar s priemerom 4 až 6 cm. Inštalácia držiaka a NS M Loco je jednoduchá. Najprv namontujete držiak na stožiar  alebo na stenu. Následne pripevníte zariadenie ku držiaku, nastavíte si vhodnú pozíciu NS M Loco a už len dotiahnete tak aby ostala zachovaná vami nastavená pozícia. Jednoduchosť inštalácie je neprekonateľná - po vyskúšaní skonštatujete, že nič jednoduchšie a ľahšie ste ešte nemontovali.


Navrhnuté pre Ubiquiti NS M Loco
Držiak je navrhnutý a vyrobený pre zariadenia výrobcu Ubiquiti NS M Loco. NanoBracket je produkt s dlhodobou výdržou - môžete ho namontovať a následne na neho zabudnúť. 
Zárukou dlhodobej výdrže držiaka je materiál z ktorého je vyrobený: kvalitný UV rezistentný ABS plast. Skrutky určené na montáž na stenu, ktoré nájdete v balení sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.


Obsah baleniaParametre
Max.priemer stožiara: 4 - 6 cm
Rozmery: 145 x 74 x 65 mm
Hmotnosť: 200 g
Materiál: ABS plast
Dĺžka ramena: 10 cm
Spôsob uchytenia: stena aj stožiar
Možnosť nastavenia: áno
Súvisiace dokumenty
Datasheet:  Datasheet-NanoBracket-for-locoM.pdf
Užívateľská príručka:  Installation-Guide-NanoBracket-for-locoM.pdf
Stránky o produkte:http://www.rfelements.com/products/brackets/nanobracket-for-locom/overview-3/
       

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz