Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia
Produkt je vyradený!
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

iusr
 

NanoBeam 5AC-19, outdoor 19 dB p-t-p

NanoBeam 5AC-19, outdoor 19 dB p-t-p

 
Vaša cena bez DPH 86.80 EUR  (2 614.94 SKK)
 
Vaša cena s DPH 104.32 EUR  (3 142.62 SKK)

Integrované outdoorové riešenie na Point-To-Point spoje alebo ako klientská stanica multipointových systémov. NanoBeam 5AC-19 je outdoorová jednotka integrovaná do parabolickej 2x2 MIMO antény so ziskom 19 dBi, prenosovou rýchlosťou 450 Mbps a gigabitovým ethernetovým portom. V balení NanoBeam 5AC-19 dostanete zariadenie/feeder, parabolickú anténu, držiak s možnosťou smerovania, GPoE injektor a zdroj (24V, 0.5A), nie je nutné nič iné dokupovať a môžete sa pustiť do jednoduchej a rýchlej montáže; pozor dostanete len jednu stranu spojenia.
Pre vysoké prenosové rýchlosti využíva NanoBeam 5AC-19 štandard 802.11a/c a v prípade použitia ako klientská jednotka podporuje technológiu AirMax (TDMA) pre pripojenie k AP s nízkymi latenciami.
NanoBeam 5AC-19 s procesorom Atheros 720 MHz, 128 MB RAM, 8 MB Flash používa operačný systém AirOS a môže pracovať v troch režimoch: AP, Client, WDS; je možné nastaviť traffic shaping, QoS; funkcia Router/Bridge - transparentný bridge alebo routing, s NAT nebo bez NAT.
Možnosti využitia

airMAX TDMA technológia
Na rozdiel od bežného WiFi protokolu Time Division Multiple Access (TDMA) AirMAX protokol umožňuje každému klientovi odosielať a prijímať dáta pomocou vopred určených časových úsekov naplánovaných inteligentým AP. Metóda časových úsekov znižuje kolízie skrytých uzlov a maximalizuje efektivitu doby pripojenia. Výsledkom je významné zvýšenie výkonu v latencii, priepustnosti a škálovateľnosti a rýchlosť až 450 Mbps.Pokročilá RF analýza
Zariadenia airMAX ac su vybavené multi-rádiovou architektúrou. Nezávislý procesor na doske napája druhé rádio, ktoré sústavne analyzuje celé 5 GHz spektrum a každá hodnota bude spracovaná pokročilou analýzou. Dáta zo spektrálnej analýzy sú zobrazované na Main Tab alebo v airView Spektrálnom Analyzéri operačného systému airOS od verzie 7.1.


Prehľadný AirOS 
Aj v NanoBeam sa stretnete s univerzálnym a inutitívnym programom na konfiguráciu a sledovanie zariadení - AirOS, od verzie 7.1 aj s AirView spektrálnym analyzérom.
AirView umožňuje identifikovať zarušené prostredie a pomôže pri výstavbe siete s minimálnym vplyvom od nežiadúceho rušenia. AirView disponuje funkciami ako neustály monitoring nežiadúceho zarušenia, zber dátových bodov a ich spektrálne zobrazenie v reálnom čase, optimalizácia výberu kanálu, návrhu siete a wifi výkonu.


Jednoduchá inštalácia
Integrovaný všesmerový držiak dodaváný spolu s NanoBeam 5AC-19 využíva guľový čap a umožňuje zmenu náklonu vo všetkých osiach - riešenie inšpirované StationBox XL od RF Elements. Pre presné nastavenie zariadenia slúži aj vodováha na zadnej strane NanoBeam.

  

Vyžarovací diagram
NanoBeam vyžaruje rádiové vlnenie v pevnejšom uhle. So zameraním na jeden smer NanoBeam blokuje alebo priestorovo filtruje šum, čím sa zlepšuje odolnosť voči rušeniu. Táto vlastnosť je vhodná najmä do oblastí kde je mnoho iných signálov na rovnakej alebo aj iných frekvenciách.

Parametre
CPU: Atheros MIPS 74Kc, 720 MHz
RAM: 128 MB
Rozmery: 189 x 189 x 125 mm
Hmotnosť: 530 g
Materiál: ABS plast, kov
Typ antény: smerová
Frekvenčné pásmo: 5 GHz
Polarizácia: duálna lineárna
Zisk: 19 dB
Operačný systém: AirOS
Napájanie: 24 VDC
Spotreba energie: 8 W
Default IP adresa: 192.168.1.20
Meno, heslo: ubnt / ubnt
Prenosová rýchlosť: 450 Mbps
Umiestnenie: vonkajšie
Norma: 802.11ac
Výstupný výkon: 26 dBm
Citlivosť: - 94 dB
Prepäťová ochrana: +/- 24 kV
Prevádzková teplota: -35°C až +70°C
MiMo technológia: áno
Anténny konektor: nemá
Flash: 8 MB
Spôsob napájania: PoE
USB port: 0
Ethernet port: 1
Podpora 802.3af: nie
Gigabit port: áno
Anténa: áno
Súvisiace dokumenty
Datasheet:  NanoBeam_ac_DS.pdf
Rýchly sprievodca:  NanoBeam_NBE-5AC-19_QSG.pdf
Datasheet airView:  UBNT_DS_airView.pdf
Firmware:  ?group=nanobeam-ac
Stránky o produkte:http://www.ubnt.com/airmax/nanobeam-ac/
       

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz