Váš obchodník

+421 901 733 303

obchod@wificentrum.com

Kategórie Výrobcovia
Produkt je vyradený!
 
Produkt už nie je v našej ponuke.
Kontaktujte, prosím, manažéra produktu:

iusr
 

AbraCam pre UVC Dome - Pendant

AbraCam pre UVC Dome - Pendant

 
Vaša cena bez DPH 23.66 EUR  (712.65 SKK)
 
Vaša cena s DPH 28.46 EUR  (857.35 SKK)

AbraCam UVC Dome Pendant je praktický držiak špeciálne vyvinutý pre indoorovú kameru UVC Dome od Ubiquiti. Držiak AbraCam UVC Dome Pendant umožňuje inštaláciu kamery na pevné stropy s možnosťou predĺženia alebo skrátenia vzdialenosti od stropu pomocou hliníkových stohovateľných nástavcov čím sa rozšíri možnosť inštalácie kamery UVC Dome.
Táto vlastnosť zároveň vylepšuje obrazovú kvalitu odstránením infračervených odrazov od stropu.
Držiak dodávaný v balení kamery je určený len na montáž do sadro-kartónových stropných podhľadov. Držiak svojou univerzálnosťou umiestnenia umožňuje inštalovať kameru na správne miesto a to aj tam kde to originálny držiak neumožnuje. Zábery z kamery sú pri vhodnom umiestnení omnoho kvalitnejšie a ostrejšie čo nie je možné dosiahnuť dodatočným spracovaním obrazu.

Inštalácia držiaka AbraCam UVC Dome Pendant je jednoduchá a rýchla, pritom držiak je skonštruovaný tak, aby sa zaistila maximálna bezpečnosť a stabilita kamery UVC Dome.

Držiak AbraCam UVC Dome Pendant je optimálne riešenie pre užívateľov kamery UVC Dome ktorý majú vysoké nároky na stabilitu, jednoduchú montáž, dobré pokrytie priestoru a vysokú obrazovú kvalitu.
Neobmedzené vnútorné použitie pre kameru UVC Dome
AbraCam UVC Dome Pendant umožňuje rýchlu a jednoduchú inštaláciu kamery UVC Dome na pevných stropoch vo vnútornom prostredí  s možnosťou predĺženia alebo skrátenia vzdialenosti od stropu pomocou hliníkových stohovateľných nástavcov. Držiak dodávaný v balení kamery je určený na montáž do sadro-kartónových stropných podhľadov.


Nekompromisné pokrytie a zlepšená kvalita obrazu
AbraCam UVC Dome Pendant poskytuje reálnu slobodu pri rozhodovaní na ktoré miesto uchytíte vaše kamery UVC Dome. Navrhovanie kamerového systému bude jednoduchšie pretože kameru môžete namontovať na miesto na ktorom ju skutočne potrebujete. Vhodným miestom a možnosťou predĺženia alebo skrátenia vzdialenosti od stropu zlepšíte pokrytie priestoru kamerou a odstraníte infračervené odrazy od stropu. Zábery z kamery sú pri vhodnom umiestnení omnoho kvalitnejšie a ostrejšie čo nie je možné dosiahnuť dodatočným spracovaním obrazu.


Obsah balenia


Pozrite si video
Parametre
Rozmery: 96 x 1470 mm
Hmotnosť: 500 g
Materiál: ABS plast
Výška ramena: 30,5 cm (4 krát)
Spôsob uchytenia: strop
Možnosť nastavenia: áno
Súvisiace dokumenty
Datasheet:  DatasheetABRACAM-UVC-P.pdf
Užívateľská príručka:  Installation-Guide-AbraCam-Pendant-for-UVC-Dome.pdf
Stránky o produkte:http://www.rfelements.com/products/brackets/abracam-pendant-for-uvc-dome/overview/
       

 

HOT produkty

www.rfelements.com

Support

Reklamácie
Podpora Mikrotik
Podpora UBNT (Ubiquiti networks)
Podpora WipAir II
Podpora Airlive / Ovislink.

Stránky produktov

www.rfelements.com
www.pasivepoe.com
www.stationbox.info
www.nanobracket.info

O spoločnosti

RadioCOM spol. s r.o.
Obchodné podmienky
reklamačné podmienky
Doprava
Kontakt

wificentrum.com - web-ový portál špecializovaného veľkoobchodu s produkatmi pre budovanie bezdrôtových sietí.

UPOZORNENIE: Technické špecifikácie produktov majú iba informatívny charakter a sa môžu zmeniť bez predošlého upozornenia. Závazné informácie hľadajte na oficiálnej stránke výrobcu daného produktu. Obsah aktuálneho balenia sa môže líšiť od uvedeného. Obrázky majú iba informatívny charakter. © 2009 RadioCOM spol. s r.o. / wificentrum.com spol. s r.o.

Technické riešenie © 2016 CyberSoft s.r.o., cybersoft@cybersoft.cz